ربات کنترلی RoboMaster S1 ساخت DJI

بدون شک تا کنون نام شرکت و برند DJI را شنیده اید، برندی که بلافاصله بعد از آن به یاد پرنده های بدون سرنشینش می‌افتیم . کواد کوپتر هایی که نسبت به قیمت از قابلیت های فوق العاده بالایی برخوردارند، ۷ کیلومتر ارسال زنده تصویر و کنترل از راه دور پرنده های مویک همراه با دوربین فوق العاده آنها نمونه‌ای از این غافلگیری است و تمام اینها در حالیست که قیمت این پرنده فقط ۱۰۰۰ دلار است.

همین ویژگی شرکت DJI  است که عملا آن را به یک ابر قدرت در این زمینه تبدیل کرده است شرکتی که عملاً فاصله زیادی از رقبای خود دارد و یکه تاز این عرصه است.

نکته جالب اینجاست که هر بار که شرکت دی جی آی از محصول جدید خود رونمایی می کند، با وجود تمام غافلگیری ها یک نقطه مشترک دارد،  دوربین یا پرنده بدون سرنشین! یعنی هربار این شرکت از پرنده بدون سرنشین با قابلیت های بسیار ویژه رونمایی می کند.  اما این بار شرکت دی جی آی حتی همین نقطه مشترک را زیر پا گذاشت تا غافلگیری کاربران و مشتریان خود را تکمیل کند . این بار شرکت DJI   از محصولی رونمایی کرد که به هیچ یک از محصولات سابق خود شباهتی ندارد.

شاید باور نکنید اما این بار این شرکت از یک ربات آموزشی رونمایی کرد!! این ربات در ظاهر شبیه به یک ماشین کنترلی است اما در باطن به کاربران به درک عمیق علم ریاضی ، فیزیک،  برنامه نویسی و سایر دانش‌های دیگر کمک می‌کند و تمام اینها در حالیست که لذت بازی با یک وسیله آرسی را تماماً به کاربر انتقال می‌دهد.

ربات کنترلی RoboMaster S1 ساخت DJI


این ماشین کنترلی که RoboMaster S1 نام دارد دارای ۴۶ پارامتر قابل برنامه نویسی است. ۶ ماژول قابل برنامه ریزی AI ،  دوربین hd همراه با ارسال زنده تصویر و قابلیت اپن سورس همراه با کدهای پایتون و همچنین دو دیفرانسیل برای حرکت و مانور بهتر علاوه بر زره هوشمند و سایر قابلیت ها از نکاتی است که هر کدام از آنها حیرت علاقه مندان را بر می انگیزاند.  شاید باور نکنید اما بهتر است بدانید تمام این قابلیت ها تنها ۵۰۰ دلار قیمت دارد همین موضوع است که شرکت دی جی آی را به یک غول بی رقیب تبدیل کرده است. 


ربات کنترلی RoboMaster S1 ساخت DJI


یکی از ویژگی‌های بسیار جذاب این ربات کنترلی  امکان سرهم کردن اجزای آن است . این موضوع به یادگیری بهتر بسیاری از دانش ها به کاربر کمک می کند در تصویر زیر می توانید نحوه سرهم کردن این قطعات را به صورت طرح وار مشاهده کنید.


ربات کنترلی RoboMaster S1 ساخت DJI

کنترل کننده هوشمند

این ماشین کنترلی با استفاده از یک CPU قدرتمند امکان کنترل هوشمند را به کاربر میدهد انتقال تصویر با وضوح بالا و محاسباتAI  باعث می شود تا هماهنگی این روبات با کاربر دو چندان شود.

ربات کنترلی RoboMaster S1 ساخت DJI

قابلیت شلیک گوی های کوچک

ربات RoboMaster S1  از چراغ های ال ای دی استفاده می کند تا بتواند خطوط مسیر خود را مشخص کند. علاوه بر این این چراغ ها به گونه ای هستند که برای پرتاب گوی های دایروی کاربرد دارند .پرتاب این گوی ها از ماشین مستر نبردهای ربات های غول پیکر را به انسان القا می‌کند که پیشتر در فیلم های تخیلی دیده ایم.  این گلوله های کوچک ، بی خطر و غیر سمی هستند و برای نوجوانان بالاتر از 10 سال مشکلی ایجاد نمی‌کند.

ربات کنترلی RoboMaster S1 ساخت DJI

گیمبال دو محوره مکانیکی

یکی از نقاط قوت این ماشین استفاده از گیمبال دو محوره مکانیکی است که در جهت یاو (yaw) به میزان ۵۴۰ درجه و در جهت پیچ قابلیت چرخش ۶۵ درجه را دارا میباشد. دوربین HD  نصب شده بر روی این گیمبال و همچنین تفنگ پرتاب گوی به خوبی این ماشین را برای یک نبرد تن به تن آماده می کند جالب است بدانید که دقت این گیمبال 0.02درجه است که عملاً میزانی است که از چشم کاربر پنهان است.

ربات کنترلی RoboMaster S1 ساخت DJI

چرخ های مکانیکی

ربات کنترلی RoboMaster S1 از چرخهایی استفاده می کند که قابلیت حرکت در دو جهت و همچنین چرخش درجا را دارا می باشد.  این قابلیت به دلیل حالت خاص چرخ ها است که در شکل زیر نشان داده شده است.

ربات کنترلی RoboMaster S1 ساخت DJI

موتور های قدرتمند

ربات کنترلی RoboMaster S1 از موتورهای با کارایی بالا استفاده می کند . این ربات از موتور ۳۵۰۸ سفارشی همراه با یک اسپید کنترل FOC استفاده می‌کند که گشتاور خروجی 250 mN•m  را دارا می باشد.  سنسورهای اثربخشی خطی و الگوریتم های پیشرفته باعث کنترل دقیق ایت ماشین می‌شود.

ربات کنترلی RoboMaster S1 ساخت DJI

زره هوشمند

دور تا دور این ماشین کنترلی از زرهی پوشانده شده که دارای سنسور های بسیار قوی می باشد. همین سیستم باعث می شود تا این ماشین حداقل برخورد به موانع را داشته باشد.

ربات کنترلی RoboMaster S1 ساخت DJI

یادگیری در حین کار و بازی

یکی از ویژگی‌های بارز ربات کنترلی RoboMaster S1 ساخت DJI تبدیل تجربه دنیای دیجیتال به واقعیت است.  این ربات از زبان برنامه نویسی پایتون پشتیبانی می کند و به کاربران اجازه می دهد تصورات ذهنی خود را با این زبان های برنامه نویسی به ربات منتقل کنند تا بتوانند مرز بین تصور خیال و واقعیت را به حداقل برسانند.

ربات کنترلی RoboMaster S1 ساخت DJI

برنامه ریزی توسط زبان های Scratch & Python 

از جذابیت های منحصر به فرد و شاید حرفه ای ربات کنترلی S1 آن است که این ربات از زبان های برنامه نویسی اسکرچ و پایتون پشتیبانی می کند. این ویژگی به شما این امکان را می دهد تا قابلیت های خود را در زمینه کدنویسی ارتقا دهید. 

ربات کنترلی RoboMaster S1 ساخت DJI

قابلیت های بی انتها

در ربات کنترلی روبو مستر بالغ بر 46 جزء با قابلیت تنظیم وجود دارد، به این معنی که این ربات به شما فضای نامحدودی برای ابداع، یادگیری و ارتقای قابلیت هایش می دهد. با بالا بردن قابلیت های ربات، به نحوی شما نیز پتانسیل های درونی خود را پرورش داده اید! این ربات دارای شش پورت PWM بوده که این موضوع برای علاقه مندان به دنیای ربات و رباتیک بسیار جذاب خواهد بود.


ربات کنترلی RoboMaster S1 ساخت DJI


رانندگی خودکار

با استفاده از علائم بینایی برای درست کردن چراغ های راهنمایی و رانندگی و همچنین ایجاد سایر موانع، کاربران ربات S1 می توانند برنامه ای را برای ربات بنویسند که بتواند به طور خودکار این موانع را دور زده و کارهای پیچیده دیگر را پیاده سازی کند. با استفاده از شش ماژول هوش مصنوعی قابل برنامه ریزی، می توانید اصول ریاضی، کنترل رباتیک و مکانیک حرکت را به شیرینی و در عین لذت یاد بگیرید.ربات کنترلی RoboMaster S1 ساخت DJI


مسابقات رباتیک روبومستر

ساخت ربات S1 از مسابقات رباتیک سالیانه روبو مستر DJI الهام می گیرد. این مسابقات در سال 2015 آغاز به کار کرد و تاکنون بیش از 20000 دانش آموز از 400 مدرسه در آن شرکت داشته اند و توانسته اند قابلیت های مهندسی و حل مسئله خود را به محک آزمایش قرار داده اند. 


ربات کنترلی RoboMaster S1 ساخت DJI

ربات کنترلی RoboMaster S1 ساخت DJI


هیجان را لمس کنید. 

ربات کنترلی RoboMaster S1 میتوانید به راحتی از حس رانندگی fpv لذت ببرید و اوج هیجان را تجربه کنید

مسابقه با دوستان

رقابت با دوستان همیشه از جذابیت بالایی برخوردار بوده. حال اگر حین این رقابت رادیو کنترل یک ربات کنترلی RoboMaster S1 در دستان شما باشد، این جذابیت و هیجان بدون شک چندین برابر خواهد شد.

کنترل آسان برای همه

در رقابت ماشین های کنترلی s1 تنها هوش و سرعت عمل است که میتواند برنده را تعیین کند. استفاده از ویژگی های منحصر به فرد این ربات کنترل باعث بالا رفتن خلاقیت فرد در رقابت خواهد شد.

مهارت های دلخواه خود را تعریف کنید

شاید بتوان گفت محسوس ترین ویژگی ربات کنترلی S1 قابلیت اپن سورس بودن آن است که به کاربران امکان میدهد تا ویژگی های دلخواه را به ربات اضافه کنند و در نبرد و مسابقه با دوستان خود خلاقیت و مهارت خود را به رخ بکشند. این قابلیت در کنار جذابیت به کاربران کمک زیادی برای فراگیری دانش های برنامه نویسی و الکترونیک خواهد کرد.

شرکت DJI از یک ربات آموزشی رونمایی کرد!! این ربات در ظاهر شبیه به یک ماشین کنترلی است اما در باطن به کاربران به درک عمیق علم ریاضی ، فیزیک،  برنامه نویسی و سایر دانش‌های دیگر کمک می‌کند و تمام اینها در حالیست که لذت بازی با یک وسیله آرسی را تماماً به کارب

نظر بدهید

توجه: HTML ترجمه نمی شود!
    بد           خوب

ربات کنترلی RoboMaster S1 ساخت DJI

  • کد محصول: RoboMaster S1
  • موجودی: در انبار
  • تماس بگیرید
تنوع در مدل های برند دبلیو ال تویز و در دسته ماشین کنترلی به قدری زیاد است که واقعاً گاهی باعث سردرگ..
موجود نیست
خوشبختانه تنوع ماشین های کنترلی در دنیای آرسی به قدری زیاد است که هر کاربری هرچند مش..
موجود نیست
فرقی نمیکند، اگر قبلا کنترل کننده هر یک وسایل ارسی از مولتی روتور و هواپیما گرفته تا هلیکوپتر و ماشی..
1,800,000 تومان 1,760,000 تومان
هیجان آفرود همیشه از طرفداران خاص خود برخوردار بوده و هست. به طوریکه لذت بی مرز این کلاس از ماشین ..
موجود نیست
پرواز کوادکوپترهای نانو به دلیل کوچکی، چابکی و جذابیت بالا، حس ورود به دنیایی با ابعاد بسیار کوچکتر..
موجود نیست
شاید با دیدن صفحه‌ای که پیش روی شماست یاد مسابقات فرمول یک بیفتید. این تصویر ذهنی به هیج وجه بی‌را..
موجود نیست
انتخاب یک کوادکوپتر مناسب در بین انبوه گزینه‌های در دسترس گاها ممکن است به خصوص برای کاربران مبتدی ا..
موجود نیست
شرکت سایما از برندهایی است که جای خود را به خوبی در میان علاقه‌مندان به کواد کوپتر و هلیکوپتر باز ..
موجود نیست
شرکت mjx از برندهایی است که جای خود را به خوبی در میان علاقه‌مندان به کواد کوپتر و هلیکوپتر باز کر..
موجود نیست
سری 428 ماشین های کنترلی wltoys از پر فروش ترین و محبوب ترین آیتم های این شرکت است. همین امر باعث شد..
موجود نیست
اگر با مدلهای مختلف ماشین کنترلی و همچنین برندهای متنوع آن مانند wltoys آشنایی داشته باشید، مطمئنا..
موجود نیست
اگر با مدلهای مختلف ماشین کنترلی و همچنین برندهای متنوع آن مانند wltoys آشنایی داشته باشید، مطمئنا..
موجود نیست