نانو کوادکوپتر دوربین دار S9HW

در میان دسته بندی کواد کوپترهای مبتدی، کوادکوپترهای نانو از جذابیت ویزه ای برخوردارند. این پهپادها علی رغم ابعاد کوچک، دارای طراحی ساخت بالایی هستند که شما به عنوان خلبان آن  هیچ گونه احساس محدودیت نخواهید داشت. تقریبا تمام فرمول های پروازی که با کوادکوپتر های ابعاد بزرگ  می توان تجربه کرد، در این پرنده های بدون سرنشین نیز امکان پذیر است. در صفحه پیش رو به نانو کوادکوپتر دوربین دار S9HW  خواهیم پرداخت که همانطور که از ظواهر آن پیداست، می تواند گزینه ی بسیار مناسبی برای علاقه مندان به هلی شات های کوچک و کف دستی باشد. با ایستگاه پرواز همراه باشید تا با این محصول بیشتر آشنا شوید. 

نانو کوادکوپتر دوربین دار S9HW

دوربین و ارسال زنده تصویر 

یکی از اصلی ترین فاکتورهای کاربردی سازی کوادکوپتر ها مجهز بودن آنها به دوربین است. پرواز دادن یک کواد  به خودی خود یک تفریح دلچسب و آموزنده است. اما آنچه که این اسباب تفریح را سرگرم کننده تر و غنی تر می سازد، وجود دوربین است. با داشتن این گزینه شما می توانید در کنار یادگیری پرواز دادن یک شی در آسمان، ثبت تصاویر هوایی در حین پرواز را نیز تجربه کنید. این کار همانطور که می دانید در ایران به اسم هلی شات معروف است. نانو کوادکوپتر دوربین دار S9HW  مانند یک هلی شات برای شما رفتار می کند. شما می توانید این پرنده ریز چثه را به پرواز در آورید و همزمان نیز از دوربین  HD آن برای فیلمبرداری و عکسبرداری استفاده کنید. اما این تمام ماجرا نیست. با قابلیت ارسال زنده تصاویر از طریق امواج وای فای شما می توانید به طور زنده شاهد ضبط تصاویر خود در آسمان بر روی گوشی موبایل خود باشید. این قابلیت یکی از مثبت ترین نکات این نانو کوادکوپتر می تواند باشد. 


نانو کوادکوپتر دوربین دار S9HW


بهره مندی از خلبان خودکار

شاید برایتان باورکردنی به نظر بیاید، اما این کواد کوپتر مجهز به سیستم خلبان خودکار نیز هست. با انتخاب این گزینه بر روی اپلیکیشن گوشی مربوط به این پرنده، می توانید مسیر پروازی پرنده را پیش از پرواز بر روی نقشه مشخص کنید و خواهید دید که بعد از زدن دکمه شروع پرواز، نانوکوادکوپتر S9HW بدون معطلی طبق نقشه پیش فرض شما به حرکت در خواهد آمد. بهره مندی از سیستم خلبان خودکار یکی از سرگرم کننده ترین گزینه های پروازی است که به شما حس حرفه ای بودن را نیز می تواند منتقل کند. همه چیز در این نانو پهپاد برای یک تفریح دلچسب و متنوع آماده شده است.


نانو کوادکوپتر دوربین دار S9HW


بازگشت به خانه با استفاده از قطب نما

یکی از اصطلاحات متداول در پرنده های هدایت پذیر از راه دور یا همان پهپادها که البته به غلط در میان مردم با عنوان پهباد نیز رایج شده است، این است که از گزینه بازگشت به خانه برخوردار باشند. اما این به چه معنا است؟

برخورداری از بازگشت به خانه به این معنا است که با مجهز بودن کوادکوپتر به گزینه شما می توانید در مواقع اضطراری یا زمانی که باتری پرنده شما رو به کاهش است آن را به خانه یاهمان محل تیک آف برگردانید و این کار تنها با فشردن یک دکمه بر روی رادیوکنترل میسر می شود. در کوادکوپترهای حرفه ای که از GPS برخوردار هستند، این گزینه ی پروازی قابل اعتماد تر است. اما در مورد کوادکوپترهایی مانند نانو کوادکوپتر دوربین دار S9HW  که به جای GPS از قطب نما برای جهتگیری استفاده می کنند، این قابلیت ممکن است با خطا نیز همراه باشد. بنابراین همانطور که همیشه در ایستگاه پرواز گوشزد کرده ایم، شرط اول پرواز کوادکوپترهایی که سیستم جهتیابی آنها با کمک قطب نما صورت می گیرد آن است که از معرض دید شما خارج نشوند تا احتمال گم شدن آنها به صفر کاهش پیدا کند. نانو کوادکوپتر دوربین دار S9HW

تاشو بودن بازوها

اینکه یک کوادکوپتر نانو باشد برای بسیاری ا زعلاقه مندان به کوادکوپترهای کوچک به عینه جذاب است، اما اینکه در عین نانو بودن، بازوهای پرنده نیز قابلیت تاشو بودن داشته باشند، نکته ای است که مطمئنا دل هر علاقه مند به حوزه ی پرواز کوادکوپتر ها را خواهد لرزاند. اگر کمی با کوادکوپترها و هلی شات های حرفه ای آشنا باشید، شاید پیش خود حدس زده باشید که نانو کوادکوپتر دوربین دار S9HW  به لحاظ بصری تا حدودی مشابه پهپادهای حرفه ای مویک دیجی آی است. شاید به همین خاطر نیز هست که قابلیت تاشو بودن بازوها نیز در این نانو کوادکوپتر لحاظ شده است. این نانو کواد کوپتر از کم جا بودن فقط گزینه نامرئی شدن را کم دارد که آن هم بعید نیست با این روند سریع و رو به رشد در طراحی مولتی روتورها تا چند سال آتی نیز از  این قابلیت برخوردار شود!

نانو کوادکوپتر دوربین دار S9HW

بهره مندی از مد هدلس

از دیگر ویژگی‌ها و نکات قابل ذکر و مورد توجه نانو کوادکوپتر دوربین دار S9HW  مد هدلس آن است. همانطور که می‌دانید هر پهپاد دارای سر و جهت است. اگر در هنگام پرواز سر پهباد دقیقا در جهت جلو قرار بگیرد، دستورات سمت گیری شما توسط ریموت کنترل عینا  توسط پرنده اجرا می‌شود. اما اگر چرخشی در سر پهپاد صورت گیرد، احساس نافرمانی کوادکوپتر از دستورات رادیو کنترل به خلبان دست می‌دهد. مثلا، اگر پهپاد 180 درجه چرخیده باشد، با حرکت جوی استیک به راست پهپاد به چپ و با حرکت جوی استیک به چپ پهپاد به راست حرکت خواهد کرد. این موضوع باعث می‌شود کنترل پهپاد به ویژه برای افراد مبتدی بسیار دشوار شود. اما نگران نباشید! مد هدلس را فعال کنید تا پهپاد در حالت بدون سر قرار گرفته و مستقل از جهت ، دستورات رادیو کنترل و در واقع شما را عینا اجرا کند.

نانو کوادکوپتر دوربین دار S9HW


قابلیت حفظ ارتفاع 

اگر تاکنون تجربه پرواز با یک کوادکوپتر را داشته باشید، کاملا می‌دانید که نگه‌داشتن آن در یک ارتفاع مشخص، به خصوص برای افراد مبتدی، کار دشواری ا‌ست. اثر این موضوع وقتی پر رنگ تر می شود که بخواهید در یک نقطه در آسمان بایستید و از تصویر دلخواه خود عکس بگیرید.برای رفع این مسئله از  سنسورهای شتاب‌سنج و بارومتر در پهپاد‌ها استفاده می شود تا کواد بتواند موقعیت خود را در یک نقطه ثابت در آسمان حفظ کند. . کافیست پهپاد خود را تا ارتفاع مورد نظر بالا ببرید و آن را توسط دکمه‌های ریموت کنترل (یا گوشی همراه خود) را در همان ارتفاع قفل کنید. پهپاد به صورت شناور در هوا خواهد ماند. حالا از تصویربرداری از مناظر زیبا یا دوستانتان لذت ببرید. 

نانو کوادکوپتر دوربین دار S9HW


قابلیت چرخش 360 درجه

اجرای  حرکات نمایشی و آکروباتیک در هوا، لذت پرواز را برای خلبان و بینندگان دو چندان می‌کند. شاید انتظار آن را نداشتید، اما کوادکوپتر دوربین دار S9HW  قادر است تنها با استفاده از دو دکمه روی ریموت کنترل چرخش 360 درجه‌ی بسیار زیبا و چشمگیری را به نمایش بگذارد. پیاده‌سازی این چرخش در تمام جهات ممکن بوده و برای تمام افراد حتی کاربران مبتدی بسیار ساده می‌باشد. این گزینه وقتی جذاب تر می شود که کوادکوپتر شما مجهز به دوربین باشد. تماشای تصاویر هوایی در هنگام چرخش 360 درجه کوادکوپتر همانند آن است که خود در آسمان در حال غلت زدن هستید!

نانو کوادکوپتر دوربین دار S9HW

راهنمای رادیو کنترل کوادکوپتر

اینکه کوادکوپتر شما از این قابلیت برخوردار باشد که هم توسط رادیوکنترل هدایت شود و هم توسط گوشی موبایل، نکته ای است که در دنیای کنونی بسیارمطلوب است. شما با خرید نانو کوادکوپتر دوربین دار S9HW  علاوه بر اینکه می توانید با رادیوکنترل همراه محصول هدایت آن را در آسمان به دست بگیرید، می توانید برای بهره مندی از قابلیت های ارسال زنده تصویر آن یا تجربه ی گزینه های پروازی دیگر پرنده، با دانلود کردن نرم افزار مربوط به گوشی که در دفترچه همراه آن ضمیمه شده است، از گوشی موبایل خود نیز برای پرواز این نانو کوادکوپتر جذاب استفاده کنید. در تصویر زیر شرح دکمه های موجود بر روی رادیوکنترل محصول را می بینید. این رادیوکنترل برای انتقال اطلاعات از خود به پرنده شما از فرکانس ماری 2.4 گیگاهرتز بهره می برد که بهترین فرکانس برای جلوگیری از تداخل است. بنابراین شما می توانید با خیال راحت از نویز و عدم ارسال اطلاعات جهتگیری یا سایر فرمان ها از رادیوکنترل کوادکوپتر S9HW استفاده کنید. 

نانو کوادکوپتر دوربین دار S9HW

 جمع بندی 

نانو کوادکوپتر دوربین دار S9HW  در میان کوادکوپترهایی که به لحاظ ابعاد در دسته بندی کواد کوپترهای نانو قرار میگیرند، مانند کوادکوپتر CX10WD، هم به لحاظ سهولت کنترل و هم به لحاظ فنی و قابلیت هایی که در متن گفته شد، می تواند یک گزینه بسیار مناسب نه تنها برای افراد مبتدی بلکه حرفه ای نیز باشد.جمع شدن این گزینه های پروازی در کوادکوپتری با ابعاد نانو-که در تصویر به دقت نشان داده شده است- خود دلیلی بر کارایی و قابل اعتماد بودن این پرنده است. 

                                                   نانو کوادکوپتر دوربین دار S9HW                                                                                                      

نانو کوادکوپتر دوربین دار S9HW

نانو کوادکوپتر دوربین دار S9HW

نانو کوادکوپتر دوربین دار S9HWسوالی دارید؟

از طریق آی دی  زیر در تلگرام مطرح نمایید تا متخصصان ما درسریع‌ترین زمان به آن پاسخ دهند.آموزش پرواز با کوادکوپتر
VERSUS
آموزش پرواز با کوادکوپتر


مشخصات فنی
نام برند Warm Space drone
مدل S9HW
جنس مواد سازنده قطعات الکترونیکی و پلاستیک
رنگ بندی قرمز، آبی
ریموت کنترل 2.4GHz / 4 کانال /دو مد
موتور براش
ژیروسکوپ 6 محوره
دوربین 0.3 مگاپیکسل با کیفیت HD
محدوده ی برد ریموت کنترل تقریبا 25 متر
نوع باتری کوادکوپتر 3.7V
زمان شارژ 40min
زمان پرواز 6-7mins
باتری ریموت کنترل 3 x AAA battery در جعبه موجود نیست
ابعاد کوادکوپتر 9.00 x 7.00 x 3.00 cm
عملکرد آماده پرواز حرکت به جلو،عقب، چپ، راست چرخش 360 درجه دارای دوربین و ارسال زنده تصویر قابلیت تاشو بودن بازوها

نظر بدهید

توجه: HTML ترجمه نمی شود!
    بد           خوب

نانو کوادکوپتر دوربین دار S9HW

  • کد محصول: S9HW drone
  • موجودی: در انبار
  • 1,430,000 تومان
  • 1,350,000 تومان

برچسب ها: کوادکوپتر, پهپاد, هلی شات, پهباد, خرید پهباد,

خوشبختانه تنوع ماشین های کنترلی در دنیای آرسی به قدری زیاد است که هر کاربری هرچند مش..
موجود نیست
تنوع در مدل های برند دبلیو ال تویز و در دسته ماشین کنترلی به قدری زیاد است که واقعاً گاهی باعث سردرگ..
موجود نیست
فرقی نمیکند، اگر قبلا کنترل کننده هر یک وسایل ارسی از مولتی روتور و هواپیما گرفته تا هلیکوپتر و ماشی..
1,800,000 تومان 1,760,000 تومان
پرواز کوادکوپترهای نانو به دلیل کوچکی، چابکی و جذابیت بالا، حس ورود به دنیایی با ابعاد بسیار کوچکتر..
موجود نیست
اگر با مدلهای مختلف ماشین کنترلی و همچنین برندهای متنوع آن مانند wltoys آشنایی داشته باشید، مطمئناً ..
موجود نیست
سری 428 ماشین های کنترلی wltoys از پر فروش ترین و محبوب ترین آیتم های این شرکت است. همین امر باعث شد..
موجود نیست
انتخاب یک کوادکوپتر مناسب در بین انبوه گزینه‌های در دسترس گاها ممکن است به خصوص برای کاربران مبتدی ا..
موجود نیست
شرکت سایما از برندهایی است که جای خود را به خوبی در میان علاقه‌مندان به کواد کوپتر و هلیکوپتر باز ..
موجود نیست
شرکت mjx از برندهایی است که جای خود را به خوبی در میان علاقه‌مندان به کواد کوپتر و هلیکوپتر باز کر..
موجود نیست
اگر با مدلهای مختلف ماشین کنترلی و همچنین برندهای متنوع آن مانند wltoys آشنایی داشته باشید، مطمئنا..
موجود نیست
اگر با مدلهای مختلف ماشین کنترلی و همچنین برندهای متنوع آن مانند wltoys آشنایی داشته باشید، مطمئنا..
موجود نیست